Koncert w Suwałki Arena zakończył Street Festiwal

koncert Suwałki Street Vibes w hali Suwałki Arena

 

Dwudniowy festiwal sportów ulicznych za nami. Na zakończenie wydarzenia młodzież zebrała się w sobotni (08.6) wieczór w hali Suwałki Arena na koncercie podczas którego wystąpili Guzior i Otsochodzi.

 

Atrakcje praktycznie od rana do wieczora czekały na wszystkich chętnych podczas drugiego dnia imprezy pod nazwą Suwałki Street Festiwal. Sporo działo się pod Centrum Handlowym Plaza, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w konkursie na malowanie graffiti, customizacji ubrań i obuwia oraz odprężyć się w strefie gier planszowych. Tuż obok na scenie przeprowadzono z kolei warsztaty pod hasłem „Szkoła Bez Hejtu i Używek” na które zaproszono ciekawych gości - trenera sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach Pawła Pasiaka, Pani FLOBO, czyli Martę Florkiewicz-Borkowską, edukatorkę, trenerkę, Nauczycielkę Roku 2017 oraz laureatkę Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, a także Marcina Kruszewskiwgo znanego jako „Prawo Marcina”, prawnika, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego, twórcę największego profilu prawniczego w Polsce, na którym codziennie opowiada o prawach ucznia.

 

Po drugiej stronie ulicy na boisko czekała z kolei wiele atrakcji sportowych, podczas których zebrani rywalizowali w StreetBall i TeqBall. na koniec wydarzenie przeniosło się do hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena na koncert Suwałki Street Vibes, gdzie przed suwalską publicznością wystąpili Kumi, Guzior i Otsochodzi.

 

Dodaj komentarz