Weź udział w Suwałki Beach Challenge

Weź udział w Suwałki Beach Challenge

Suwałki Beach Challenge to nowy projekt, skierowany do osób grających w siatkówkę plażową na różnym poziomie zaawansowania.

 

Zabawa – bo tak trzeba potraktować Suwałki Beach Challenge – polega na tym, że zawodnicy (dwuosobowy zespół) po zapisaniu się do rozgrywek na platformie korty.org zapraszają inną parę do rozegrania meczu. Projekt wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które nie mogą wziąć udziału w tradycyjnych turniejach. Drużyny ustalają między sobą dogodne terminy rozgrywania meczu, a następnie wynik umieszczają w systemie, gdzie powstaje ranking wszystkich drużyn.

 

Rozgrywki przeprowadzone zostaną w kategorii mężczyzn, a zapisy są bezpłatne. Prawo gry w zawodach mają mężczyźni od 16 roku życia ( w przypadku osoby niepełnoletniej niezbędna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego ). Rozgrywki trwają od 26.07 do 27.08.2021r. włącznie, a w dniu 29.08. zostanie rozegrany turniej MASTERS, w którym weźmie udział 8 najlepszych drużyn klasyfikacji końcowej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. 

Dodaj komentarz