Kolejny etap przebudowy - utrudnienia drogowe

kontynuacja rozbudowy ul. E. Plater, ul. gen. W. Sikorskiego oraz Ronda

 

Od poniedziałku 19. lutego nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane m.in. z miejscowym wahadłowym prowadzeniem ruchu na ulicach E. Plater, Sikorskiego oraz Rondzie Polskiej Organizacji Wojskowej w Suwałkach.

 

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z kontynuacją rozbudowy ul. E. Plater, ul. gen. W. Sikorskiego oraz Ronda Polskiej Organizacji Wojskowej w Suwałkach, od poniedziałku 19.02.2024 r. na ww. ulicach nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane m.in. z miejscowym wahadłowym prowadzeniem ruchu. ZDiZ zwraca się z prośbą do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

3 Komentarzy

Mieszkaniec

19/02/2024

Ach to się Mazur cieszy jak Renek mu dobrze robi ... i mu drogi pod jego mieszkalnictwo buduje ... a wcześniej mu zbudował parking i chodniki pod Pijalnią Browaru... brawo 👏🏼 

Drogi, to drogi, ale poproszę o doświetlenie na ulicach, bo ciemnica jak w czarnej dziurze, dlatego są wypadki, bo nic nie widać, już ostatnio za zakrętem był wypadek, za blisko jest przejście, będzie więcej takich zdarzeń.

Dodaj komentarz