Oświetlenia cmentarza przy Reja - wpłynęło 7 ofert

przetarg na wykonanie oświetlenie alei głównej cmentarza przy ulicy Reja w Suwałkach

Siedem ofert wpłynęło na ogłoszony przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach przetarg na wykonanie oświetlenie alei głównej cmentarza przy ulicy Reja w Suwałkach. 

 

Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia alei głównej na terenie cmentarza. Wymagane jest zastosowanie przez wykonawcę opraw ledowych z wysoką sprawnością świecenia oraz utrzymania strumienia świetlnego. Znacząco wpłynie to na koszty  konserwacji oświetlenia, poprzez zmniejszoną liczbę przeglądów konserwacyjnych oraz niższe zużycie energii elektrycznej. Większy strumień świetlny opraw pozwoli oświetlić większą część terenu przy mniejszej ilości słupów. 

 

Wartość zamówienia wynosi nieco ponad 81 tysięcy złotych. Do przetargu stanęło siedem firm. Najkorzystniejszą cenowo ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EL BEST Grzegorz Buchowiecki z Suwałk, które wyceniło inwestycję na 67.689,46 zł. Najdroższa oferta wynosiła z kolei 99.989,95 zł. Po wyłonieniu wykonawcy oświetlenie powinno powstać w przeciągu trzech miesięcy. 

1 Komentarzy

dlaczego zdjecie z innego cmentarz niz te wymieniony w artykule nie macie fotografow w redakcji?

Dodaj komentarz