15-latek zabrał bombkę z choinki miejskiej

Kradzież bombek z choinki na placu Marii Konopnickiej

Sąd rodzinny zadecyduje o losie 15-latka, który zabrał bombkę z choinki miejskiej na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach.

 

W środę (06.01) tuż przed godziną 19.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został powiadomiony o tym, że ktoś zdejmuje bombki z choinki miejskiej, znajdującej się na Placu Marii Konopnickiej. Sytuację zauważył operator kamer monitoringu i od razu poinformował o tym policjantów. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. W pobliżu choinki policjanci zauważyli młodego człowieka, którego rysopis odpowiadał sprawcy. Dodatkowo w pobliżu mundurowi zauważyli fragmenty rozbitej bombki. 15-latek został przekazany opiekunom. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd rodzinny.

9 Komentarzy

Goga

08/01/2021

Dodane przez lupo w odpowiedzi na

Szkoda,że go nie zakuli w dyby  ,za bombkę do poprawczaka.Ciekawe co dostaną za miliony przewalone na papierowe wybory . Sprawiedliwość koszmar

Kasztan

07/01/2021

Nie wiem, czy tu czy na innym portalu, który czytałam w godz. popołudniowych był inny tekst tak jakby złapano co najmniej gang narkotykowy. To już nie ma innych informacji tylko to, że zabrano bombkę to aż tak ważne tak ważne, że trzeba to umieszczać na każdym portalu internetowym w Suwałkach, szok. Wydarzenie dnia.

To w końcu za co go zatrzymali..?

Za kradzież czy niszczenie mienia..? 

Brawo działania służb bezcenne jeszcze w TV o tym powiedzcie

Dziś bombka, jutro rower.Takich gowniakow trzeba tępić w zarodku. Kto wie co to wyrośnie jak na ulicy wychowanie .

Dodaj komentarz