Wyjątkowy konkurs dla osób 50+ - "Polacy w dawnej pracy"

Wyjątkowy konkurs dla osób 50+ - "Polacy w dawnej pracy"

Rusza kolejna edycja fotograficznej zabawy dla osób 50+! Tym razem portal pracy Aplikuj.pl postanowił dać się wykazać mieszkańcom województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Do udziału zaprasza wszystkie osoby, które posiadają stare fotografie z okresu swojego dawnego życia zawodowego.

 

Zdjęcia muszą oddawać specyfikę wykonywanego zawodu. Mogą to być różnego rodzaju narzędzia, maszyny czy nawet strój, który wtedy był nieodłączną częścią całości. To na czym nam zależy to ukazanie zmian jakie zaszły na przestrzeni lat.

 

Jedyne co trzeba zrobić, aby stać się uczestnikiem zabawy to wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie i zamieścić w nim maksymalnie 3 najlepsze według Ciebie fotografie. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.11.2021.

 

Do zabawy można zgłosić się samemu lub z pomocą bliskich. Gwarantujemy niesamowitą zabawę i atrakcyjne nagrody takie jak kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz gadżety i ciekawe książki. Więcej szczegółów odnośnie konkursu znajdziesz w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

 

Dodaj komentarz