Porażka Ślepska z Politechniką Lublin

Politechnika Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w pierwszym meczu Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublina z LUK Politechniką Lublin 1:3.

 

Biało-niebiescy przystąpili do meczu z gospodarzami w roli drużyny, która nie rozegrała do tej pory żadnej, oficjalnej gry kontrolnej. To sprawiło, że w grze suwalczan pojawiały się m.in. błędy typowo komunikacyjne. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala mają jednak przed sobą niezwykle intensywny harmonogram sparingów. Brak meczowego rytmu dawał się suwalczanom we znaki w wielu momentach piątkowego (03.09) spotkania. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki w początkowych fragmentach setów prezentowali się lepiej niż w końcówkach poszczególnych partii. Dowodem na to może być trzeci set, w którym biało-niebiescy seryjnie tracili punkty po doskonałych zagrywkach Bartosza Filipiaka, atakującego Politechniki i skutecznych kontrach gospodarzy. W suwalskiej drużynie najlepiej zaprezentował się Bartłomiej Bołądź, który zdobył 18 punktów.

 

W drugim spotkaniu Projekt Warszawa przegrał z Cerradem Eneą Czarnymi Radom 1:3. W sobotnim finale zmierzą się więc zespoły z Lublina i Radomia.

 

LUK Politechnika Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (23:25, 25:19, 25:20, 25:20)

LUK Politechnika Lublin : Nowakowski (6), Katić (2), Filipiak (20), Pająk (2), Stajer (9), Włodarczyk (18), Watten (libero) oraz Wachnik (7), Bereza, Romać (4), Sobala (2), Gregorowicz (libero),

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (15), Bołądź (18), Makowski (1), Takvam (5), Sapiński (3), Buchowski (9), Czunkiewicz (libero) oraz Laskowski, Klinkenberg.

 

 

Foto: Krawczyk.photo

1 Komentarzy

Dodaj komentarz