Otrzymali stypendia i nagrody sportowe

stypendia i nagrody Miasta Suwałki w kat. „zawodnik”, „trener” i „inna osoba fizyczna”

W czwartek (29.04) w suwalskim Ratuszu prezydent wręczył stypendia i nagrody sportowe o łącznej wartości 122 tysięcy złotych. 

 

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wspólnie z Markiem Zborowskim – Weychmanem, radnym Rady Miejskiej wręczył stypendia i nagrody Miasta Suwałki w kat. „zawodnik”, „trener” i „inna osoba fizyczna” za wyniki sportowe uzyskane w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym oraz wyróżniające się osiągnięcia w działalności sportowej na rzecz Miasta Suwałki w 2020 roku. Spotkanie z uwagi na pandemię koronawirusa podzielono na 4 tury. Łącznie wręczono 9 stypendiów i 48 nagród o wartości odpowiednio: 51.600,00 zł i 70.400,00 zł (razem 122.000,00 zł).

 

- To przyjemność spotykać się ze zdolnymi i utalentowanymi zawodnikami. Szczególnie cenne jest to, że stawiacie Państwo sobie coraz wyższe cele. Dotychczasową pracą dokonaliście tego, że suwalscy sportowcy z dumą zdobywają medale nie tylko na imprezach krajowych ale i międzynarodowych – powiedział w trakcie uroczystości prezydent.

 

Dodaj komentarz