Po drugiej stronie mostu - nowa książka Edgara Hryniewickiego

kontynuacja powieści Czarne koty i Ostatni goblin

 

Odważysz się przejść na drugą stronę mostu? Edgar Hryniewicki powraca z kontynuacją powieści Czarne koty i Ostatni goblin!

 

Edgar Hryniewicki powraca z kontynuacją powieści Czarne koty i Ostatni goblin! Wraz z rozpoczęciem wojny pojawiają się marzenia o jej zakończeniu. Mins zrobi wszystko, by zakończyć starcie z Południem i rozpocząć nowe, upragnione życie. Czy uda mu się jednak wykonać wszystkie zadania dzielące go od zwycięstwa? Czy właściwie dobierze sojuszników do ostatecznego starcia?

 

Wyniszczająca wojna z Południem wciąż trwa, a Mins chciałby już zakończyć trwającą o wiele za długo tułaczkę. Marzy o powrocie do Thornis i rozpoczęciu z ukochaną Tulelią nowego rozdziału w życiu. Najpierw jednak musi wyrównać porachunki z Czarnymi Kotami, bo wie, że dopóki organizacja nie upadnie, on nie będzie mógł czuć się w pełni bezpieczny. By zminimalizować ryzyko czyhające na rodzinnej wyspie, Mins potrzebuje sojusznika. Znajduje go w osobie Gwalberta Gurdenca, dla którego zaczyna pracować. Dręczy go wiele wątpliwości, pamięta o swoich błędach, ale zdaje sobie sprawę, że dzięki tej współpracy będzie miał zapewnioną ochronę. Musi tylko wykonywać wszystkie zlecone mu zadania – w tym zostać twarzą powstania przeciwko władzy. Czy Minsowi uda się w końcu uciec od przeszłości i wrócić do normalności, której tak pragnie?

 

Minsowi w czasie podróży do Dębiego Grodu towarzyszyła niepewność. Gwalbert obiecał mu, że ma być tylko kukłą na sznurkach trzymanych przez jego ludzi, ale sama waga zadania i potencjalne zagrożenie onieśmielały chłopaka. Pierwszy krok w kierunku lepszej przyszłości rodził olbrzymie zagrożenie i nie zmieniały tego słowa Gwalberta. Choć chłopak rozważał inne scenariusze najbliższej przyszłości, nie znajdował lepszego sposobu na przetrwanie. Czy w świecie Minsa w końcu zagości upragniony pokój? Przekonaj się, czytając książkę!

 

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Pod_drugiej_stronie_mostu

 

ksiazka-promocja

Dodaj komentarz