Wigry i Ślepsk bez punktów

Wigry - Sparta Szepietowo 0:1; ZAKSA - Ślepsk 3:0

Nie była to udana sobota (19.11) dla biało-niebieskich drużyn. Swoje spotkania przegrali piłkarze Wigier i siatkarze Ślepska Malow Suwałki.

Wigry przed własną publicznością, a Ślepsk na wyjeździe. Suwalskie drużyny rozgrywały dziś swoje spotkania i żadna z nich nie może być zadowolona z końcowego rezultatu.

Jako pierwsi swój mecz rozpoczęli piłkarze Wigier, którzy na Stadionie Miejskim w Suwałkach rozgrywali spotkanie 17. kolejki piłkarskiej IV Ligi ze Spartą 1951 Szepietowo. Choć z powodu warunków atmosferycznych niektóre mecze nie zostały rozegrane, to w Suwałkach udało się przygotować boisko na tyle, by spotkanie mogło zostać rozegrane. Nie przyniosło to jednak korzyści gospodarzom, gdyż Wigry przegrały 0:1 po trafieniu w 39 minucie gry Jakuba Karpińskiego. Był to ostatni mecz Wigier przed zimową przerwą.

Pół godziny po rozpoczęciu meczu w Suwałkach, na parkiet w Kędzierzynie-Koźlu wyszli siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy w spotkaniu 10 kolejki PlusLigi mierzyli się z aktualnym Mistrzem Polski ZAKSĄ. Triumfatorzy dwóch ostatnich edycji Ligi Mistrzów po dziewięciu rozegranych spotkaniach mieli bilans taki sam jak biało-niebiescy, a mianowicie sześć zwycięstw i trzy porażki. Po sobotnim spotkaniu korzystniej wypada już bilans gospodarzy, którzy pokonali zespół z Suwałk w trzech setach 25:22, 26:24 i 25:21. Kolejny mecz Ślespk rozegra w hali Suwałk Arena w czwartek 24. listopada, a ich rywalem będzie aktualny lider tabeli Jastrzębski Węgiel. Początek spotkania o godzinie 16:15.