Remis w debiucie nowego trenera

mecz suwalskich Wigier z Warmią Grajewo

Podziałem punktów (1:1) zakończył się sobotni (22.04) mecz suwalskich Wigier z Warmią Grajewo w piłkarskiej IV Lidze.

Pierwszy mecz w roli trenera Wigier Suwałki ma za sobą Paweł Cimochowski, który zastąpił na ławce Kamila Lauryna. Nowy szkoleniowiec w swym debiucie zremisował 1:1 wyjazdowe spotkanie z Warmią Grajewo. Wigry wyszły na prowadzenie w ostatniej minucie pierwszej połowy po dokładnym dośrodkowaniu w pole karne i strzale z bliskiej odległości w wykonaniu Mariusza Bucio. Korzystny wynik udało się Wigrom utrzymać jedynie przez kwadrans drugiej odsłony meczu. Nieporozumienie w szeregach gości wykorzystał Kamil Stawiecki, który doprowadził do wyrównania, i jak się później okazało, ustalił wynik całego spotkania na 1:1.

Drużyna z Suwałk wraca więc do domu z dorobkiem jednego punktu i wciąż traci siedem punktów do lidera tabeli, gdyż ŁKS 1926 Łomża również zremisował dziś swoje spotkanie z KS Wasilków 0:0. Zanim jednak podopieczni Pawła Cimochowskiego będą mogli myśleć o dogonieniu lidera, muszą awansować z czwartej na trzecią lokatę, okupowaną obecnie przez Tur Bielsk Podlaski, który ma trzy punkty więcej od Wigier i do rozegrania swój mecz w tej kolejce.

W następnej serii gier Wigry Suwałki podejmą trzynaste w tabeli KS Śniadowo. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Suwałkach w piątek 28. kwietnia o godzinie 18:00.