Tablice manipulacyjne dla dzieci

Tablice manipulacyjne dla dzieci

Tablica manipulacyjna dla dzieci to ciągle nowość na rynku. Opiera się na dobrej zabawie oraz rozwijaniu samodzielności, poprzez pierwsze wybory i próby. Zobacz, dlaczego stanowi doskonały prezent dla dziecka.

 

Czym jest tablica manipulacyjna?

Mimo skomplikowanej nazwy, jest dość prostym wynalazkiem, który pozwala Twojemu dziecka rozwijać się w swoim tempie i odkrywać, co do czego służy. Panele stojące lub do położenia/powieszenia zawierają mnóstwo gadżetów, którymi dziecko będzie się interesować na różnych etapach dorastania. Są to na przykład panele z przełącznikami LED, slalom, kółka z porami roku, klepsydra, kalkulator, drzwiczki z kompletem zamknięć oraz wiele, wiele innych przyborów, które całkowicie zajmą małego majsterkowicza.

 

Wykonanie tablicy manipulacyjnej

Nasz sklep gwarantuje bezpieczeństwo oraz jakość wykonania swoich tablic. Dobro Twojego dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego używamy farb bez wpływu na zdrowie i środowisko oraz najwyższej jakości drewna. By zadbać o przyszłość następnych pokoleń używamy tylko biodegradowalnych opakowań. Nasze tablice interaktywne posiadają liczne certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Zadbamy o każdy szczegół, a na życzenie spersonalizujemy tablicę pod Twoje wymagania. Chcesz dodać imię maluszka? Nie ma problemu.

 

Wsparcie rozwoju i wyobraźni

Dzięki tablicy manipulacyjnej dzieci są stale motywowane do korzystania z rąk i palców, co znacząco wpływa na ich zdolności psychomotoryczne. Wielofunkcyjna tablica manipulacyjna dla dzieci może zostać przerobiona pod zainteresowania i własne pomysły Twojego dziecka. W trakcie zabawy, maluch rozwija samodzielne myślenie i rozwiązywanie problemów, a także poznaje świat we własnym tempie i na swoich zasadach. Podbudowuje to jego pewność siebie i kreatywność, o czym przekonani są twórcy tablic Montessori.

 

Uroczy i praktyczny prezent

Tablica manipulacyjna dzięki ręcznie tworzonym elementom sprawdzi się jako niezapomniany prezent. Taki podarunek otworzy przed dzieckiem drogę do pomysłowości i wykorzystywania swojej wyobraźni. Nauczy także podstawowych interakcji z przedmiotami codziennego użytku. Najlepsze w tablicach jest to, że dorastają wraz z maleństwem, dzięki czemu mogą służyć do zabawy przez długie lata. Drewniana, ręcznie malowana tablica manipulacyjna to doskonały prezent na pierwsze urodziny. Sprawisz, że sam nauczy się reagować na bodźce i rozwiązywać łamigłówki. Ten najważniejszy w rozwoju dziecka okres najlepiej wspiera spersonalizowana tablica interaktywna.

 

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz