Sport można nie tylko oglądać i uprawiać

Sport można nie tylko oglądać i uprawiać

Sport jest ważny w życiu wielu z nas. To zarówno uprawianie różnych dyscyplin, ale także oglądanie wydarzeń i wsparcie swoich ulubionych drużyn, Bardzo często zapraszamy bliskich znajomych, bądź śledzimy je w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Szczególnie ważne są dla nas wydarzenia, które dotyczą naszych ulubionych drużyn sportowych, albo ulubionych zawodników. Coraz więcej osób interesujących się sportem obstawia także wyniki u bukmacherów, pośrednio wspierając polski sport. W jaki sposób? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, który da ci odpowiedź na to pytanie!

 

Lubisz KSW? Możesz typować wyniki rozgrywek!

Firmy bukmacherskie coraz częściej inwestują w polski sport - nie tylko w piłkę nożną, która jest najchętniej oglądanym sportem przez Polaków, lecz również starają się inwestować w związki sportowe, jak np. Fortuna zasila kasę Polskiego Związku Narciarskiego, czy STS wspierający reprezentację Polski w piłce nożnej. Jeżeli jesteś fanem KSW, najlepszej federacji MMA w Europie, to możesz typować wydarzenia związane z tymi galami. Czujesz się ekspertem w tej dziedzinie? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sprawdził swój stan wiedzy u bukmachera. Sama federacja od lat rozwija się bardzo prężnie i wielu zawodników, których oglądamy w UFC pierwsze swoje kroki stawiało właśnie w KSW. Warto dlatego posiadać insiderską wiedzę, która w przyszłości przyda ci się w korzystaniu z oferty bukmachera. Pamiętaj, że jest to polska federacja i warto ją wspierać i tym samym powinniśmy się cieszyć, że jako Polacy mamy szansę partycypować w rozwoju tej federacji. 

W przyszłości będziesz mógł zabłysnąć przed znajomymi oglądając walki gladiatorów w klatce mówiąc "znam go od dawna, wiem jak walczy" i tym samym zakładać się z nimi. Dzięki wybieraniu oferty bukmachera przyczyniamy się po propagowania ciężkich treningów zawodników, którzy mogą w przyszłości być inspiracją dla młodych adeptów rozpoczynających swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki.

 

Dlaczego ważne jest finansowanie polskiego sportu przez bukmacherów?

Firmy bukmacherskie dysponują ogromnymi pieniędzmi i poza marketingiem, który jest przeprowadzany przez takie firmy, by poszerzać ich zasięg rozpoznawalności, to też są swego rodzaju patronami polskiego sportu. Warto pamiętać, że polskie kluby jak Lech, Jagiellonia, Górnik, czy Cracovia, są wspomagane przez firmy bukmacherskie. STS, najlepszy bukmacher online, jak i też w formie stacjonarnej wspiera m.in. te kluby, a trzeba wziąć pod uwagę, że w ostatnich latach to właśnie one reprezentowały nasz kraj w europejskich pucharach. 

Dotowanie polskich klubów przez firmy bukmacherskie są ogromnym zastrzykiem finansowym dla takich klubów i dla przykładu Lech Poznań będzie otrzymywać 3,5 mln zł z tytułu podpisanej umowy sponsorskiej, a pieniądze te w dużej mierze trafią też na rozwój akademii i młodzieży. Kroplówki finansowe tego typu są ważne szczególnie w czasie pandemii koronawirusa, gdzie kluby nie otrzymują środków z tytułu obecności kibiców na stadionie. To nie jest tak, że STS wspiera tylko piłkę nożną, a w zasadzie niektóre kluby polskiej PKO Ekstraklasy. Bukmacher wspiera też jedną z najlepszych lig siatkarskich na świecie, jaką jest PLS, czyli naszą rodzimą ligę. Polskie kluby siatkarskie od lat są jednymi z czołowych w Europie, jak i też są dostarczycielami reprezentantów Polski oraz dzięki środkom otrzymanym z PLS są w stanie pozyskiwać graczy o wysokiej klasie z całego świata. Działalność STS nie ogranicza się tylko do przekazywania pieniędzy, jest to również rozwijanie patriotyzmu lokalnego w kibicach poprzez organizowanie takich konkursów jak pomiary głośności dopingu, plebiscyty na wygląd autokarów klubowych czy też rozwijanie fundacji Sport Twoją Szansą.

Akcja bonusów bukmacherskich przyciąga kibiców, ale też sprawia, że klienci rozwijają fundację Sport Twoją Szansą wspierającej działania na rzecz rozwoju sportowców. Bukmacher daje swoim użytkownikom szansę zagłosowania na projekt, który ich zdaniem powinien zostać wsparty i te z największą liczbą głosów zostaną zrealizowane. Jak więc widzimy, bukmacherzy starają się też rozwijać środowiska sportowe w naszym kraju i nie ograniczają się tylko do przedstawiania klientom oferty zakładów czy to online, w punktach stacjonarnych czy zakładów wirtualnych.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

Dodaj komentarz