Drabiny Krause - niezbędne wyposażenie dla firmy

Drabiny Krause - niezbędne wyposażenie dla firmy

Drabiny Krause są jednymi z najczęściej wykorzystywanych urządzeń podczas prac remontowych, konserwacyjnych, instalacyjnych, montażowych czy budowlanych. Wyróżniają je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i szeroki asortyment drabin wielofunkcyjnych dostosowanych do prac wszelkiego typu. Sprawdź, jakie serie i modele są najpopularniejsze i cieszą się największym uznaniem użytkowników.

 

Drabiny dwustronne Krause Monto

Krause Monto to seria różnego rodzaju drabin i schodków dwustronnych, które doskonale sprawdzają się przy wszelkiego typu pracach na wysokości. Mają wygodne platformy do pracy, szerokie i głębokie antypoślizgowe stopnie oraz spody, dzięki czemu zapewniają stabilne podparcie ciała i bezpieczeństwo podczas pracy. 

 

Cechuje je precyzja wykonania, zastosowanie materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu sprzęt jest solidny i wytrzymały. Drabina Krause Monto łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Ich przechowywanie oraz transport nie stanowią większego problemu.

 

Wielofunkcyjne drabiny Krause Tribilo

Seria Krause Tribilo to 3-elementowe urządzenia do wszechstronnych zastosowań. Można korzystać z nich jako z drabin wolno stojących, przystawnych oraz rozsuwanych. Mają także niezwykle przydatną funkcję ustawienia na schodach, co gwarantuje bezpieczną pracę na różnego typu klatkach schodowych. Świetnie sprawdzą się w pracy każdego specjalisty, który wykonuje pracy remontowe czy instalacyjne w różnych miejscach, także na większych wysokościach. 

 

Krause Tribilo mają stabilne stalowe prowadnice, które gwarantują wygodne rozsuwanie. Szczeble zostały odpowiednio wyprofilowane, aby wchodzenie i schodzenie z drabiny było bezpieczne. Sprzęt z tej linii ma także antypoślizgowe stopki oraz samo zabezpieczające zapadki, które uniemożliwiają przypadkowe rozsunięcie się drabiny podczas pracy czy transportu. 

 

Funkcjonalne drabiny Krause Corda

drabina

Zestawienie zamyka seria profesjonalnych drabin Krause Corda. To drabiny 2-elementowe, przystawno-rozsuwne oraz 3-elementowe, które mogą być użytkowane jako drabiny wolnostojące, przystawne oraz rozsuwne. Mają także funkcję ustawienia ich na schodach. W skład serii wchodzą także drabiny wolno stojące jednostronne. To kompleksowe urządzenia, które pozwalają na wykonanie szerokiego zakresu prac.

 

Drabina Krause Corda lekkie i solidne rozwiązania, a zastosowanie wysokiej klasy aluminium chroni je przed korozją. Podobnie jak Krause Tribilo, mają stabilne prowadnice, dzięki czemu rozsuwanie ich jest komfortowe, odpowiednio wyprofilowane i bezpieczne szczeble, a także antypoślizgowe stopki i zapadki zabezpieczające przed przypadkowym rozsunięciem się drabiny w trakcie pracy na niej.

 

Gdzie kupić drabiny Krause?

Marka Krause ma bardzo bogaty asortyment drabin. Szeroki wybór jej produktów znajdziesz u renomowanego dostawcy sprzętu do pracy na wysokościach - w firmie dramix.pl. W ofercie sklepu dostępne są nowoczesne i bezpieczne drabiny, które odpowiadają na potrzeby klientów.

Dodaj komentarz