I Konkurs Charakteryzacji w PUZ

Miłośniczek charakteryzacji i makijażu poszukuje Państwowa Uczelnia Zawodowa

 

Miłośniczek charakteryzacji i makijażu poszukuje Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach, która organizuje pierwszą edycję konkursu na stworzenie "halloweenowej" charakteryzacji.


To pierwszy taki konkurs, organizowanych przez wykładowców i studentów kosmetologii, którzy do zabawy zapraszają miłośniczki charakteryzacji i makijażu. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy i kształtowanie umiejętności z zakresu kosmetologii wśród młodzieży ze szkół średnich. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Obowiązuje limit uczestników: 20. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Konkurs składa się z dwóch etapów: etap 1 – „STWÓRZ” oraz etap II – „POKAŻ”, które odbędą się 27 października w godzinach 10:00 – 14:00 na patio Uczelni, ul. Noniewicza 10, 16-400 Suwałki.

 

  • Etap 1 - Każdy uczestnik wykonuje charakteryzację na twarzy swojej lub modela. Materiały użyte do charakteryzacji są dowolne – zorganizowane we własnym zakresie.
  • Etap 2 - Każdy uczestnik prezentuje swoją pracę, wraz omówieniem techniki i materiałów, z których wykonał charakteryzację. 

 

Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz upominki. Łączna pula nagród wynosi 800 zł. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Państwowej Uczelni Zawodowej. 

 

konkurs-puz

Dodaj komentarz