Charytatywny koncert online w ZST

koncert online pod hasłem „Gramy głośno dla Mariki i Tymka”

W środę 7. kwietnia o godzinie 16:00 Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach organizuje koncert online pod hasłem „Gramy głośno dla Mariki i Tymka”.

 

30 marca uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach grali w e-sportowych rozgrywkach dla Mariki Głośnej, siostry jednego z nauczycieli, która odeszła w tym dniu na nowotworowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Pieniądze miały zostać przeznaczone na opiekę medyczną i wszystko co niezbędne dla Mariki i jej synka. W obecnej sytuacji zebrane pieniądze pozwolą zabezpieczyć przyszłość Tymka, dlatego Zarząd Samorządu Uczniowskiego nie rezygnuje z działań.

 

7 kwietnia 2021 r. o godzinie 16:00 planowany jest koncert online pod hasłem „Gramy głośno dla Mariki i Tymka”. Wystąpią: Dominika Szyszko, Cursed Knowledge i Half Broke Cigarette. Wydarzenie będzie dostępne dla wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć finansowo ten cel, dlatego by wziąć udział należy wpłacić co najmniej 10 zł na zbiórkę i przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: [email protected].

 

Zarząd SU ZST zaprasza wszystkich Suwalczan do włączenia się w pomoc. Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższych linkach.

 

fwfef

Dodaj komentarz