Wolontariusze walczą o zwierzakobus

TOZ Suwałki auto do przewozu zwierząt

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Suwałkach bierze udział w konkursie w którym do zdobycia jest samochód przystosowany do transportu zwierząt. 

 

Konkurs trwa do 23 grudnia. Aby pomóc wystarczy wpłacić symboliczną kwotę na stronie ratujemyzwierzaki.pl. Liczy się liczba wpłat jaka zostanie uzyskana, a nie uzyskana kwota pieniędzy, dlatego ważna jest każda złotówka. TOZ prowadzi zbiórkę, gdyż pomaga zwierzętom na terenie kilku powiatów, a wszystkie środki, które uda się im pozyskać przeznaczone są na ratowanie zwierząt. 

 

- Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Suwałki ma pod swoją opieką psy i koty, które potrzebują Waszej pomocy. Działamy na najtrudniejszym terenie w Polsce, brakuje jakiegokolwiek wsparcia instytucjonalnego, a społeczeństwo nadal nie traktuje zwierząt jak członków swojej rodziny, dlatego garstka wolontariuszek po raz kolejny prosi o Wasze wsparcie. Niesiemy pomoc na terenie kilku powiatów - jest to ogromny obszar, nierzadko kilkudziesięciu kilometrów do przejechania w jedną stronę, by móc uratować zgłoszonego do nas chorego, rannego, umierającego kota lub psa. Na ten moment nie mamy takich możliwości, by same jako organizacja kupić potrzebny samochód, wszystkie zdobyte pieniądze przeznaczamy na ratowanie zwierząt. Brak samochodu przystosowanego do transportu niejednokrotnie uniemożliwia nam szybką reakcję, ponieważ korzystamy tylko z prywatnych aut, które nie są przystosowane do takich sytuacji. Dlatego dla naszego Oddziału, który prowadzi Azyl dla starych psów w Mikołajewie oraz dwie kociarnie KoTOZy na terenie Suwałk zwierzakobus jest niezbędnie potrzebny. Dzięki Wam możemy go zdobyć dla naszych zwierzaków. Prosimy o wpłaty - każda złotówka się liczy. Bądźcie z nami, bez Was nie możemy pomagać - poinformował TOZ Suwałki. 

Dodaj komentarz