Kolejny konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Suwałkach

Ósmą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową o Suwałkach

 

Ósmą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki ogłosił prezydent Suwałk. 

 

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej szkoły publicznej lub prywatnej z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w 2022 roku. Nagrodzone zostaną najlepsze prace o mieście w trzech kategoriach: praca licencjacka i inżynierska, praca magisterska i praca doktorancka. 

- Konkurs jest organizowany po to, aby z nadesłanych prac wyłonić coś, co będzie nowym pomysłem, nowym rozwiązaniem, które można wdrożyć. Dzięki pracom poznajemy również punkt widzenia młodych osób na nasze miasto, a niektórzy z nich znajdują zatrudnienie w miejskich jednostkach organizacyjnych - informuje suwalski Ratusz.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 marca 2023 r. Prace wraz z dokumentami, których wykaz znajduje się w Zarządzeniu dotyczącym konkursu należy składać w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1. Dokumentacja oraz lista tematów, które władze miasta proponują do opracowania znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

 

Pula nagród wynosi 10 tysięcy złotych. Za najlepszą pracę doktorancką można otrzymać 5 tys. zł, za pracę magisterską 3 tys. zł, a za licencjacką 2 tys. zł. Nadesłane prace oceni Komisja Konkursowa złożona m.in. z naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Zwycięzców poznamy do 31 maja 2023 r.

Dodaj komentarz