Augustowscy "Społecznicy roku 2023" wybrani

Augustowscy "Społecznicy roku 2023" wybrani

 

Tytuł "Społecznika Roku 2023" w Augustowie otrzymały trzy panie Barbara Cituk, Teresa Jakubowska i Katarzyna Obek. Podczas gali w miejskim domu kultury laureatki odebrały nagrody.

 

Wyróżnienia są przyznawane osobom i instytucjom, które w ciągu ostatniego roku szczególnie wykazały się prospołeczną postawą. Tegoroczny konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Grupa Otwarta Augustów (GOA) i Miasto Augustów.
 

Zaszczytne tytuły Społeczników Roku otrzymali:

- Barbara Cituk 

- Teresa Jakubowska

- Katarzyna Obek

 

Laureatom honorowego tytułu "Społecznika Roku" Mirosław Karolczuk, burmistrz Augustowa wręczył nagrody oraz pamiątkowe statuetki.
 

- Gratuluję wszystkim zgłoszonym i nagrodzonym w konkursie na Społecznika Roku 2023. Dziękuje za Wasze zaangażowanie i współtworzenie aktywnej, wrażliwej i skupionej na potrzeby innych społeczności naszego miasta. Jestem dumny, że mogę ponownie odznaczyć grono osób, które troszczą się o ludzi  – powiedział Mirosław Karolczuk, burmistrz miasta.

 

 Do konkursu zostało zgłoszonych 10 osób i instytucji - jednakże, zgodnie z regulaminem konkursu, tylko 3 mogą finalnie otrzymać wyróżnienie.

 

Foto: UM Augustów

Dodaj komentarz