Suwalscy policjanci na podium Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich

VII Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla Funkcjonariuszy Policji

 

16 drużyn składających się z 32 policjantów rywalizowało podczas VII Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji. Tomasz Rutkowski i Karol Biziewski z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zajęli III miejsce. 

 

Podlascy policjanci uplasowali się na trzecim miejscu w VII Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji, które odbyły się 7 i 8 marca w Kluszkowcach. Patrol narciarzy w składzie starszy sierżant Tomasz Rutkowski i sierżant Karol Biziewski nie mieli sobie równych w konkurencji "spacer narciarza", polegającej na transporcie osoby poszkodowanej na specjalnych noszach. Mundurowi musieli także zmierzyć się w slalomie gigancie i rozwiązać test wiedzy. W klasyfikacji indywidualnej starszy sierżant Tomasz Rutkowski zajął III miejsce. Funkcjonariusze na co dzień pełnią służbę w Suwałkach.

 

W zawodach rywalizowało 16 drużyn składających się z 32 policjantów, w tym trójka policjantek. Łącznie w zawodach wzięło udział 10 garnizonów tj. małopolski, śląski, dolnośląski, świętokrzyski, podkarpacki, łódzki, warmińsko-mazurski, podlaski, kujawsko-pomorski oraz stołeczny. II miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, a bezkonkurencyjni okazali się funkcjonariusze z Małopolski. Rywalizację policjantów swoim patronatem objął Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk.

 

Dodaj komentarz