Suwalscy pięściarze zakończyli sezon

Medale suwalczan na Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Białymstoku

Zawodnicy sekcji bokserskiej suwalskiego OSiR-u podczas Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego w Białymstoku zdobyli ostatnie w tym sezonie medale. 

 

Zawody odbył się w miniony weekend. W dwudniowych zmaganiach, w których z bardzo dobrej strony zaprezentowali się suwalscy pięściarze, nie zabrakło także reprezentantów aktualnej kadry narodowej juniorów i kadetów.

 

Podopieczni trenera Pawła Pasiaka wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Naturalnie nie zabrakło sukcesów, bowiem wśród kobiet zwyciężyła Natalia Makucha, a wśród mężczyzn nie mieli sobie równych Michał Mazurczyk, Paweł Naruszewicz oraz bracia Przemysław i Zbysław Waraksa. II miejscem wśród kobiet pochwalić się może Samanta Kamińska oraz Mateusz Rzodkiewicz, Maciej Suchwałko i Franciszek Hołub w kategorii mężczyzn.

 

W sesjach sparingowych udział wzięły pięściarki, które zdaniem trenera bardzo dobrze rokują na przyszłość: Oliwia Jonio, Aleksandra Kwos, Julia Karwel, Dajana Rozmysłowska i Dominika Socińska. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, który w połączeniu z odpowiednią regeneracją pozwoli zawodnikom osiągać kolejne sukcesy w przyszłym roku.

 

Dodaj komentarz