Modelarze na medal

Suwalscy modelarze z medalami w Podlodowie

Kolejne medale zdobyli zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego OSiR Suwałki, którzy rywalizowali na lądowisku w Podlodowie k. Dęblina w Pucharze Polski Modeli Swobodnie Latających w klasie F1B.

W sobotę (19.09) rozegrano zawody Krosno Cup gdzie I miejsce zajął Filip Rudziński, II miejsce Oliwia Danilewicz, a tuż za podium uplasował się Radosław Szymanowski. Kolejnego dnia w zawodach Norbi Cup ponownie zwyciężył Filip Rudziński, a III miejsce zajęła Oliwia Danilewicz. Natomiast Radosław Szymanowski powtórzył swoją lokatę z poprzedniego dnia. Po rozegranych trzech rundach w klasyfikacji końcowej prowadzi Filip Rudziński, a III miejsce zajmuje Oliwia.

Kolejnym sprawdzianem dla zawodników będą Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form w Gliwicach, które odbędą się w dniach 9-11.10.2020 r.