Brąz Zuzanny Krysińskiej w boksie

Zuzanna Krysińska brązową medalistką Mistrzostw Polski Kadetek w boksie

Suwalczanka Zuzanna Krysińska została brązową medalistką Mistrzostw Polski Kadetek w boksie do lat 16 w kategorii wagowej 46 kilogramów.

Zawodniczka sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach podczas debiutu w kategorii kadetek stanęła na trzecim miejscu podium podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w Spale, które zostały rozegrane w dniach 21-24 sierpnia. Na ringach walczyło prawie 200 młodych sportowców z całego kraju.

Warto zaznaczyć, iż jest to kolejny sukces w karierze młodej pięściarki. Zuzanna Krysińska jest już mistrzynią kraju młodziczek, a w czerwcu została powołana do Kadry Narodowej Młodzików i Kadetów w Boksie. Trenerem pięściarzy sekcji bokserskiej OSiR w Suwałkach jest Paweł Pasiak.