W niedzielę Rajd Suwalski

UT. Jurewicz Rajd Suwalski impreza motoryzacyjna

9 odcinków w 3 lokalizacjach, wspólna parada i start honorowy - rajdową niedzielę (29.05) organizuje w mieście Automobilklub Suwalski.

 

29. maja Automobilklub Suwalski zaprasza na długo wyczekiwany Rajd Suwalski. Po dłuższej przerwie organizatorzy powracają z propozycją mega ścigania w Suwałkach. U.T. Jurewicz Rajd Suwalski to zupełnie nowa formuła, w której można liczyć na wspólną paradę, start honorowy i aż 9 odcinków w 3 lokalizacjach. Łącznie do pokonania będzie ponad 70 kilometrów. 

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.30 przy ul. Raczkowskiej 165A, skąd uczestnicy wyruszą we wspólnej paradzie ulicami miasta i przejadą na ulicę Hamerszmita, gdzie odbędzie się oficjalne rozpoczęcie imprezy i start honorowy. Następnie zebrani udadzą się na tor kartingowy przy Zespole Szkół nr 6 imienia Karola Brzostowskiego. 

 

W związku z rajdem Zarząd Dróg i Zieleni informuje, iż w niedzielę (29.05) w godzinach 11:30 – 17:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach gen. M. Mackiewicza - K. Majerskiego - płk. A.I. Koca - K. Majerskiego - ppłk. J. Dąbrowskiego ps. „Łupaszka” - K. Majerskiego - ul. Rzemieślnicza -ppłk. J. Dąbrowskiego ps. „Łupaszka”. Ponadto, w godz. 06:00 – 11:30 na czas trwania ww. imprezy w Parku Konstytucji 3 Maja, zostanie wyłączony z ruchu parking przyległy do ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej jego długości). 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz