Teatr Form Czarno-Białych PLAMA szuka aktorów

nabór do Teatru Form Czarno-Białych PLAMA

Trwa nabór do Teatru Form Czarno-Białych PLAMA działającym przy Pracowni Przytulisko Wyobraźni w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 

Jak wyrazić siebie, czyli ZAPLAMUJ swoje życie i dołącz do zespołu teatralnego z 25-letnią historią. Teatr Form Czarno- Białych PLAMA oferuje bezpieczne miejsce na indywidualną ekspresję z mnóstwem przestrzeni dla każdego w wieku 15-20 lat. Zapisy telefoniczne lub mailowe do 11 października 2021 r. 

 

Chcesz lepiej poznać siebie i siłę grupy wsparcia, język teatru i nowe sposoby uczenia się przez porażkę, a także rozwijać kreatywność, spontaniczność, komunikację, rozluźnić ciało i umysł, tworzyć wydarzenia teatralne oraz trenować inne umiejętności, które mają znaczenie w życiu zawodowym i prywatnym? Teatr Form Czarno- Białych PLAMA oferuje bezpieczne miejsce na indywidualną ekspresję z mnóstwem przestrzeni dla każdego w wieku 15-20 lat.

 

Zapisy telefoniczne (87 563 85 26, 669 497 333) lub mailowe na adres na adres mailowy miroslawa.krymska@soksuwalki.eu. Czekamy na Was do 11 października 2021 r. 

Dodaj komentarz