Ostatni tegoroczny koncert z cyklu "Obiady Czwartkowe"

Obiady Czwartkowe. Classics & Beatles

To już ostatni z letniego cyklu koncertów, spotkań poetyckich i prezentacji młodych talentów przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Pojawiła się klasyka oraz operowe brzmienia, a tym razem usłyszymy też współczesną muzykę. Koncert “Classics & Beatles” już w ostatni czwartek września. Na widzów będzie czekała również muzyczna niespodzianka. 

 

Obiady Czwartkowe to cykl trzech wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci prestiżowych nagród.

 

Podczas wrześniowego koncertu zaprezentuje się Vadim Brodski (skrzypce), Oksana Svekla (fortepian) oraz gość specjalny – Julian Brodski (saksofon). Oprócz tego, na widzów będzie czekał deser, w postaci muzycznej niespodzianki. Zachęcamy do przyniesienia własnego koca, maty piknikowej i spędzenia miłego wieczoru przy muzyce w otoczeniu zieleni. 

 

30.09.2021, godz. 18.00
Bulwary nad Czarną Hańczą

wstęp wolny

Dodaj komentarz