CALa pomoc dla Bajki - koncert charytatywny

Charytatywny koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki

1 października, z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki spotkamy się na koncercie charytatywnym “CALa pomoc dla Bajki”, dzieci z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” oraz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy „Prolog”. Na scenie wystąpi uznana na świecie skrzypaczka, Patrycja Piekutowska. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również aukcja charytatywna.

 

Międzynarodowy Dzień Muzyki to cudowna okazja, żeby zanurzyć się w świat piękna poprzez muzykę – na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury pojawi się wybitna skrzypaczka Patrycja Piekutowska. Artystka  koncertowała dotychczas w 40 krajach świata na 5 kontynentach. 

 

Występ Patrycji Piekutowskiej będzie kontynuacją trasy „My Journey”, szalenie rozpoznawalnego projektu artystki. To jedyna płyta rozrywkowa wśród jej 12 solowych albumów. Zawiera utwory o 12 miastach na 4 kontynentach, z którymi w szczególny sposób jest związana. Koncert w tej stylistyce zabrzmiał blisko 100 razy na rozmaitych zamkniętych wydarzeniach, począwszy od otwarcia trasy PLL LOT S.A. w Pekinie, poprzez finał projektu Balt Met Promo – krajów nadbałtyckich, na którym to koncercie obecni byli prezydenci wszystkich stolic tych krajów. Koncert wzbogacą wizualizacje miast oraz  niesamowite historie z rozmaitych miejsc na świcie, opowiedziane przez samą artystkę.

 

Swoją obecnością i przepięknym głosem publiczność zaszczyci także Mateusz Wróblewski, uznany aktor. Muzyczny wieczór poprowadzi Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL prawdziwe drzwi i Krzysztof Szubzda, dziennikarz, reżyser i satyryk.

 

Celem tego wyjątkowego koncertu jest pozyskanie środków finansowych na stworzenie przestrzeni sportowo – rekreacyjnej, znajdującej się przy szkole przy ul. M. L. Paca 4 w Suwałkach. Będzie to miejsce spotkań osób z niepełnosprawnością oraz lokalnej społeczności.

 

Dwa lata temu zebraliśmy ponad 37 tysięcy złotych. Liczymy, że w tym roku, dzięki wsparciu uczestników Koncertu, padnie kolejny rekord – zapowiada Sylwia Ciszewska i dodaje: – Wyznaję credo, że firma, która zajmuje się wyłącznie zarabianiem pieniędzy to kiepska firma. – I my w to wierzymy, chcemy wnieść swój wkład w działania społeczne naszego regionu. – zapowiada Paweł Krzemiński, Marketing Manager CAL.

 

1.10.2021, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II

wstęp wolny 

wejściówki w kasie biletowej SOK lub w NTSP “Bajka” ul. M. Skłodowskiej 5 oraz ul. L.M. Paca 4

 

sds

Dodaj komentarz