20 lat zespołu DRESZCZ - koncert w Rozmarino

Jubileusz 20-lecia istnienia świętuje bluesowy zespół DRESZCZ

 

Jubileusz 20-lecia istnienia świętuje bluesowy zespół DRESZCZ. Z tej okazji w piątek 16. lutego odbędzie się specjalny koncert w Restauracji Rozmarino. 

 

DRESZCZ ma już 20 lat także można powiedzieć ze jest w pełni pełnoletni. Występował na scenach nie tylko suwalskich, ale także wielu w Polsce, a także we Francji, Niemczech i na Litwie. Przez tyle lat przez zespół przewinęło się sporo muzyków, chociaż trzon od początku powstania zespołu do skutków pandemii tworzyli założyciel, autor teksów aranżer kompozycji autorskich Tomasz Kierejsza (gitara i wokal) i znany basista Andrzej Jasinski. Z zespołem wiele lat współpracuje do dziś instrumentalista Krzysztof Filipkowski (klawisze). 

 

W związku z 20-leciem koncert miał się odbyć w listopadzie 2023 r. Data została przeniesiona z przyczyn niezależnych od Galerii Rozmarino na 16. lutego 2024r. Na scenie pojawi się większość muzyków współpracujących z zespołem: Jerzy Korzun( perkusja), Bogdan Topolski (gitara), Krzysztof Anuszkiewicz (perkusja), Janusz Nowosiak(harmonijka) Zygmunt Szulc (perkusja), Jacek Woda Stachurski(harmonijka) Krzysztof Krzesicki (instrumenty klawiszowe), Tomasz Kaminski (harmonijka) oraz obecni muzycy zespołu Pawel Filipkowski (perkusja), Mariusz Panasiewicz (gitara basowa). Początek koncertu o godzinie 19.00. 

 

dreszcz-koncert

 

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz