Jak oglądać mistrzostwa świata za darmo?

Jak oglądać mistrzostwa świata za darmo?

 

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej na żywo można oglądać w telewizji, a także w internecie. To świetny sposób, aby kibicować Polsce i innym ulubionym reprezentacją.

 

Gdzie obejrzeć mundial w TV?

Mistrzostwa Świata to coś, co przyciąga przed telewizory miliony widzów. Zasiadają nie tylko najwierniejsi fani piłkarscy, ale również osoby, które na co dzień nie interesują się futbolem. Nie da się ukryć, że mundial to magiczny czas.

 

W 2022 roku wyjątkowo mistrzostwa świata odbywają się w listopadzie i grudniu, a nie latem. To świetny sposób na zagospodarowanie czasu podczas nieprzyjemnych jesiennych dni.

 

Transmisje z MŚ 2022 w Katarze można oglądać w Telewizji Publicznej na kanałach: TVP 1, TVP 2, TVP Sport, a także TVP 4K.

 

Transmisje w internecie. Jak oglądać TVP 1 online?

Dziennie odbywają się cztery mecze, a pierwszy z nich rozpoczyna się już o godzinie 11:00. Mało kto może pozwolić sobie, aby oglądać wszystkie transmisje w TV, dlatego bardzo popularny jest live streaming.

 

Telewizja TVP 1 online za darmo stream udostępnia na kilku platformach. Zobacz w jaki sposób oglądać legalnie mecze na żywo.

 

Pierwszą opcją jest WP Pilot, ale najpopularniejsze opcja to korzystanie ze sport.tvp.pl, aplikacji mobilnych TVP Go i TVP Sport.

 

Jeśli chcesz sprawdzić gdzie oglądać mecze Polski i pozostałe w TV lub internecie, to szczegółowy plan transmisji z mistrzostw świata, a także rozpiskę komentatorów znajdziesz w serwisie gdzieogladac.pl.

 

Mecze Polaków na mistrzostwach świata

Na mundialu występuje również reprezentacja Polski. Oczekiwania nie są zbyt wielkie, ale Czesław Michniewicz i jego wybrańcy celują w wyjście z grupy. Czy im się to uda? Czas pokaże.

 

Rywalami Polaków w fazie grupowej mistrzostw świata jest Meksyk, Arabia Saudyjska i Argentyna. Mecze Polski można oglądać kolejne 22, 26 i 30 listopada. Mamy nadzieję, że biało-czerwoni staną na wysokości zadania i zapewnią sporo emocji i radości milionom Polaków, którzy będą oglądać mecze na żywo w Katarze lub transmisje w TVP 1 i TVP Sport.

 

Nie da się ukryć, że live stream z meczów Polska – Meksyk, Polska – Arabia Saudyjska i Polska – Argentyna obejrzy mnóstwo osób, również za granicą. Szczególnie osoby przebywający poza granicami Polski, będą szukać informacji w jak i gdzie oglądać TVP 1 online.

 

Dzisiaj na szczęście jest to możliwe legalnie, za darmo, często nawet bez konieczności rejestracji i co ważne w bardzo wysokiej jakości. Zarówno na smartfonie, laptopie, jak i na telewizorach. Kibicujcie reprezentacji Polski, aby zaszła jak najdalej.

 

Artykuł partnera

Dodaj komentarz