Azyl

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.

Miejscowość ta o tradycjach turystycznych sięgających dwudziestych lat XX wieku usytuowana wśród jezior, lasów i wzgórz to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych zakątków Suwalszczyzny. Perłą krajobrazu ukształtowanego przez tzw. lodowiec skandynawski jest jedno z najgłębszych i największych jezior Polski - j.Wigry wraz z przepływającą przez jego toń rzeką Czarną Hańczą, a nierozerwalnym elementem tego terenu jest zabytkowy zespół poklasztorny zakonu Kamedułów.

W tej atrakcyjnej okolicy oferujemy do wynajęcia oddaloną o ok. 400m od brzegu jeziora Wigry prywatną posesję o powierzchni ok. 1300m2 składającą się z dwóch domów o wysokim standardzie z garażem, miejscami parkingowymi oraz terenem zieleni.

Lokalizacja AZYL-u czyni z niego doskonałą bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych po Suwalszczyźnie, na Litwę (Wilno, Kowno, Zamek w Trokach i kurort Druskienniki) i na Białoruś (Grodno z Grodzieńszczyzną, białoruska cześć Kanału Augustowskiego z Niemnem) oraz rajdów rowerowych i spływów kajakowych na Suwalszczyźnie, Litwie i Białorusi.

 

Dodaj komentarz