Trzy punkty Wigier z Cresovią Siemiatycze

Wigry Suwałki - Cresovia Siemiatycze 3:0

Trzy punkty zainkasowały w 19. kolejce piłkarskiej IV Ligi Wigry Suwałki, które przed własną publicznością pokonały Cresovię Siemiatycze 3:0.

Drugi mecz po zimowej przerwie i drugie zwycięstwo Wigier wynikiem 3:0. Przed tygodniem biało-niebiescy pewnie pokonali MOSP Białystok, a w sobotę (18.03) takim samym rezultatem zakończył się mecz na Stadionie Miejskim w Suwałkach z trzecią od końca Cresovię Siemiatycze. Gospodarze już w dziewiątej minucie wyszli na prowadzenie po precyzyjnym strzale z rzutu karnego Radosława Gulbierza. Kolejne dwa trafienia kibice zgromadzenia na Zarzeczu zobaczyli w drugiej odsłonie meczu. Najpierw Dawid Kalinowski popisał się dokładnym strzałem, który wpadł bramkarzowi za kołnierz, a wynik na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Łukasz Trąbka.

Po 19. rozegranych spotkaniach Wigry mają na koncie 39 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli IV Ligi. Liderem z 43 punktami jest ŁKS 1925 Łomża, a dwa punkty mniej ma Tur Bielsk Podlaski. Kolejny ligowy mecz drużyna z Suwałk rozegra w przyszły weekend. Wigry na wyjeździe zmierzą się z dziesiątą w tabeli Krypnianką Krypno.