Sprzeciw wobec szczepieniu dzieci i segregacji sanitarnej w szkołach

sprzeciwiają się m.in. szczepieniom na COVID-19 dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie "Wolność i Prawda" – Nasza Suwalszczyzna skierowało petycję do Kuratorium Oświaty w Białymstoku – Oddział w Suwałkach w której sprzeciwiają się m.in. szczepieniom na COVID-19 dzieci i młodzieży. 

 

Petycję złożyli członkowie i sympatycy Stowarzyszenia WiP Suwałki, zatroskani o sytuację dzieci i młodzieży z Suwałk i okolic. Skierowana została do Kuratorium Oświaty w Białymstoku – Oddział w Suwałkach, jako jednostki, której podlegają szkoły z rejonu Suwalszczyzny. Autorzy chcą, aby kuratorium w ramach swoich kompetencji podjęło czynności uniemożliwiające wprowadzenie w szkołach szczepień na Covid-19 oraz podziału systemu nauki ze względu na fakt zaszczepienia się lub nie zaszczepienia na Covid-19.

 

Stowarzyszenie "Wolność i Prawda" w petycji wnosi o podjęcie odpowiednich decyzji zapewniających naszym dzieciom równe traktowanie, wynikające z praw przysługującym obywatelom na mocy Konstytucji PR oraz aktów prawnych jej podległym a także odpowiedzi na żądania i pytania, które prezentujemy poniżej:

 

1. Żądamy, aby Kuratorium Oświaty w Białymstoku – Oddział w Suwałkach i podległe mu szkoły nie uczestniczyły w działaniach i czynnościach dotyczących szczepień na Covid-19 i segregacji sanitarnej.

Szczepienia powinny być wykonane w przychodniach, gdzie jest zapewniona opieka lekarza pediatry, który zna pacjenta i dysponuje wszelkimi danymi wrażliwymi na temat zdrowia dziecka. Taki lekarz jest kompetentny, aby wydać właściwą decyzję dopuszczającą do szczepienia. Szkoły jak wiadomo są jednostkami edukacyjnymi a nie leczniczymi punktami medycznymi przeznaczonymi do szczepień oraz ewidencji stanu medycznego uczących się w nich dzieci i młodzieży.

2. Żądamy zaniechania czynności prowadzących do segregacji uczniów w szkołach, na dzieci zaszczepione na Covid-19 z prawem do nauki stacjonarnej i dzieci niezaszczepione z przymusem do nauki zdalnej, co jest zapowiadane w mediach rządowych. My, jako świadomi obywatele Polski, mieszkańcy Suwalszczyzny i rodzice nie widzimy żadnych podstaw prawnych ani logicznych do stosowania takiej segregacji.

3. Pytamy, czy pracownicy Kuratorium wiedzą, że według stanowiska Polskiego Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców brak jest wystarczających danych o długoterminowych skutkach „szczepienia” preparatami inżynierii genetycznej u ludzi? Powyższe stanowisko PSNLiN dołączamy w załączniku.

4. Domagamy się udostępnienie stanowiska Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców oraz naszych żądań dyrektorom szkół, oraz udzielenia Stowarzyszeniu WiP Suwałki odpowiedzi, kiedy i w jakiej formie będzie to zrealizowanie.

Z oficjalnych statystyk GUS wynika, że dzieci i młodzież nie chorują na Covid-19 a śmiertelność jest bliska ZERU. Zgodnie z polskim prawem nie można wykonywać eksperymentów medycznych na zdrowych dzieciach bez zgody ich opiekunów prawnych (obojga rodziców) lub zgody sądowej. W razie niepowodzenie tych nieprzebadanych wcześniej preparatów inżynierii genetycznej o nieznanych skutkach krótko- i długoterminowych możecie Państwo być bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialni za kalectwo naszych dzieci i ewentualne zgony - czytamy w piśmie.

 

Z pełną treścią petycji można zapoznać się tutaj

4 Komentarzy

Adrian

25/08/2021

W Suwałkach są nie tylko płaskoziemcy, ale są też oszuści medyczni.
Adres stowarzyszenia i jego prezesa dziwnie pokrywa się z adresm budowlańca, który udaje medyka.
Za drobną opłatą pan od układania płytek na ścianie zbada cię biorezonansem kupionym na allegro,który
"jest wyposażonym w receptory odbierane są sygnały z mózgu o stanie ciała".

Że też nie ma kary na tych złoczyńców!

Wara od dzieci!  Eksperyment zbiera plony, ludzie dostają zakrzepicy, nie możemy dopuścić to tak zlego i niszczacego kroku! Zacznijcie myślec samodzielnie wy wszyscy, którzy nie macie wiedzy i wierzycie w TVpis. 

Dodaj komentarz