Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

 

20 marca z inicjatywy uczniów Zespołu Szkół nr 4, realizujących w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii projekt społeczny Animals Friend odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. 

 

Partnerem projektu został Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło rzesze młodzieży i sympatyków siatkówki, a miało na celu niesienie pomocy podopiecznym Schroniska dla Zwierząt w Suwałkach.

 

W turnieju wzięły udział zarówno żeńskie, jak i męskie reprezentacje każdej ze szkół. Po zaciętej i pełnej emocji grze w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach, a w kategorii chłopców I miejsce zdobyła ekipa Zespołu Szkół Technicznych.

Podczas turnieju uczniowie mieli szansę nie tylko zmierzyć się z rywalami w sportowej rywalizacji, ale także spróbować swoich sił w różnych konkurencjach indywidualnych, takich jak rzuty do kosza, żonglerka piłką nożną czy skoki na skakance. Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale i nagrody rzeczowe, co było możliwe dzięki takim sponsorom jak: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach, Trendi Shop oraz Movement Arena Suwałki.

 

Uczestników tego wydarzenia połączyły nie tylko sportowe emocje. Podczas turnieju prowadzona była zbiórka charytatywna na rzecz podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Suwałkach.  Nie było wygranych i przegranych, bo liczył się wspólny cel – pomoc bezdomnym zwierzętom.

 

Dodaj komentarz