Złodziej kurtek zatrzymany na gorącym uczynku

Mężczyzna z jednego z suwalskich sklepów ukradł dwie kurtki

Mężczyzna z jednego z suwalskich sklepów ukradł dwie kurtki.  Łupem nie zdążył się jednak nacieszyć. Plany złodziejowi pokrzyżował bowiem policjant, który zauważył ekspedientki biegnące za mężczyzną i zatrzymał 35-latka.

 

Policjant z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w czasie wolnym zatrzymał sklepowego złodzieja. Do kradzieży doszło w jednym z suwalskich centrów handlowych. W tym samym czasie funkcjonariusz robił tam zakupy. W pewnym momencie policjant usłyszał dźwięk antykradzieżowy i zauważył, jak ekspedientki biegną za uciekającym mężczyzną. Bez chwili namysłu policjant zareagował i zatrzymał uciekiniera. 

 

Mundurowi, którzy po chwili przybyli pomóc koledze, ustalili, że złodziej wchodził i wychodził z przebieralni sklepowej, po czym wyszedł ze sklepu, uruchamiając alarm antykradzieżowy. Okazało się, że jedną skradzioną kurtkę trzymał w rękach, a drugą założył na siebie. Zawiadamiający oszacował wartość strat na łączną kwotę ponad 300 złotych. Teraz za swoje postępowanie 35-latek odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz