Wojewoda z wizytą u prezydenta Suwałk

zaangażowanie Miasta Suwałki w aplikacje do programu Maluch +

 

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk spotkał się w sobotę (10.02) z nowym Wojewodą Podlaskim Jackiem Brzozowskim. Rozmowa dotyczyła spraw bieżących dotyczących współpracy pomiędzy samorządem i Rządem RP.

 

W spotkaniu udział wzięli także : Jacek Niedźwiedzki, poseł na Sejm RP, Anna Naszkiewicz, radna Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz Zdzisław Przełomiec, przewodniczący Rady Miejskiej. 

- Cieszę się z możliwość spotkania i omówienia spraw bieżących, które dotykają polskie miasta i gminy. Mamy wiele uwag, wiele propozycji zmian i liczę na owocną współpracę z Panem Wojewodą, podległymi instytucjami oraz polskim rządem – mówił prezydent Suwałk.

W trakcie spotkania poruszono między innymi zaangażowanie Miasta Suwałki w aplikacje do programu Maluch+, czy sprawy związane z oświatą i subwencjami państwa dla samorządu.

- Deklaruję pełną chęć współpracy i pomocy dla Miasta Suwałki – podkreślił Jacek Brzozowski, Wojewoda Podlaski – Jako osoba wywodząca się z samorządu doskonale wiem z jakimi problemami się Państwo zmagacie i będę starał się temu zaradzić – dodał wojewoda.

2 Komentarzy

Anonymous

12/02/2024

Teraz niedźwiedź twarzą czterech lat.Ciekawe kiedy dorwie się do nożyczek i cz będą takie obśmiechujki jak z  Zielińskiego.Podejrzewam że nie,czego przykładem są wypowiedzi polityków ko , radio Zet i pytanie o Barbara Nowacka odnośnie o sfrustrowany emeryt.Pani poseł z ko odpowiada ,to typowa pogardą pani Barbara Nowak,pani redaktor , hcdzi o panią minister a nie o kurator,pani poseł odpowiada ,aaa no to ma rację pani minister nauki.

Czesiek bezpartyjny gada a widać że zawsze platformiarz

Dodaj komentarz