Muzeum Okręgowe w Suwałkach zaprasza do zwiedzania z czworonogami!

Muzeum Okręgowe w Suwałkach zaprasza do zwiedzania z czworonogami!


Właściciele psów nie będą już musieli wybierać między rozłąką z pupilem a odwiedzeniem muzealnych wystaw. Od 1 maja bieżącego roku, Muzeum Okręgowe w Suwałkach, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki 81, wprowadza możliwość zwiedzania wraz z czworonogami.

 

Przed odwiedzeniem instytucji należy zapoznać się z regulaminem wizyt z psiakami, znajdującym się na stronie muzeum. Opiekunem czworonoga może być wyłącznie osoba pełnoletnia, świadoma odpowiedzialności za zachowanie i ewentualne nieczystości pozostawione przez psa.

Pies przebywając na terenie muzeum musi być na smyczy oraz w kagańcu bądź szelkach a także posiadać aktualne i udokumentowane szczepienie przeciwko wściekliźnie. Właściciele, których zwierzęta okażą się hałaśliwe lub agresywne zostaną poproszeni o opuszczenie budynku. 

 

Dokładny regulamin akcji dostępny jest na stronie Muzeum Okręgowego. 

7 Komentarzy

Konserwator po…

28/04/2023

Bardzo lubię zwierzęta, ale jak ide do muzeum to wolałbym być w towarzystwie zabytków a nie psów. Pozatym niektórzy mogą źle reagować na towarzystwo zwierzaków w zamkniętym pomieszczeniu. A uczuleni na sierść zwierząt? Dziwny pomysł.

Suwalczanin z Wiżajn

02/05/2023

Kiedyś u nas starzy ludzie mówili:

co głowa to rozum,

co d...a to pierd

Dodaj komentarz