Marek Zborowski-Weychman nowym przewodniczącym klubu "Łączą nas Suwałki"

Marek Zborowski-Weychman, przewodniczący klubu "Łączą nas Suwałki"

Do zmian w największym klubie Rady Miasta Suwałki doszło w poniedziałkowy (25.01) wieczór. Nowym przewodniczącym klubu "Łączą nas Suwałki" został Marek Zborowski-Weychman, a wiceprzewodniczącym Zbigniew De-Mezer.

 

Dziś podczas spotkania klubu radnych "Łączą nas Suwałki" doszło do zmian na stanowiskach przewodniczącego i jego zastępcy. Dotychczasowy przewodniczący Wojciech Pająk oraz wiceprzewodniczący Kamil Klimek z przyczyn osobistych musieli zrezygnować z pełnionych funkcji. W związku z tym klub w tajnym głosowaniu wybrał nowy zarząd. Nowym przewodniczącym jednogłośnie wybrany został Marek Zborowski-Weychman, a zastępcą Zbigniew De-Mezer.

 

- Zarówno Wojciech Pająk jak i Kamil Klimek oczywiście zostają w klubie, ale ze względów niedotyczących ich pracy jako radnych nie mogli poświęcić tym funkcjom tyle ile potrzeba czasu, stąd rezygnacja. To nietypowe, że od razu dochodzi do zmiany dwóch osób, jednak liczę na to, że przy wsparciu i pomocy Zbigniewa De-Mezera, który jest wieloletnim radnym i byłym przewodniczący, uda się zgodnie przewodniczyć klubem - poinformował Marek Zborowski-Weychman.

2 Komentarzy

strzała

25/01/2021

Ale numer, atak nowych wilczków został zlikwidowany i wróciły stare wygi. 

Te nowe wilczki szły pod ramię z takimi starym działaczami jak Weychman czy Demezer razem się wspierajac i wsłuchując się w ucho Prezydenta. Dlatego nic nie znaczą. Nie rozumieją, że nie powinni się traktować jak maszynki do bezrozumnego głosowania dla Renkiewicza i jego zawołania.

Dodaj komentarz