Jarosław Kaczyński przyjedzie do Suwałk

Spotkanie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami

W najbliższą sobotę 5. listopada 2022 roku w Suwałkach odbędzie się spotkanie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami. 

 

Spotkanie odbędzie się w Auli Państwowej Uczelni Zawodowej przy ul. Noniewicza 10 o godzinie 14:30. Spotkanie jest zamknięte. Organizatorzy przekazali, że lista chętnych do udziału w spotkaniu z przyczyn organizacyjnych jest już zamknięta.

20 Komentarzy

Byłem niedawno na nocy kabaretowej w Arena Suwałki, sponsor Polsat, były tam niewybredne żarty z PJK, porówanie z ch*jem i podobne. Słabe skecze i ogólnie nudy na pudy ta noc kabaretowa. Można obejrzeć Polsat, lecą tam ciągle te same głodne kawałki co były na nocy.

Nie z mieszkańcami tylko z wybrańcami ,normalny mieszkaniec to nie wejdzie ale mam nadzieję godnie go Suwałki przywitają na zewnątrz , co to za władza co się boi ludzi ,szok !!!

Może pan Kaczyński przespaceruje się na Plac M.Konopnickiej z Auli. Do tego niepotrzebny czerwony dywan. Dlaczego nie - to przecież rzut beretem. Słuchaczy będzie więcej.

Elektorat Tuska potrafi zadawać pytania bez kartki. Poza tym nie potrzeba go chronić przed suwerenem. Ciekawe też czy miejscowy poseł przyjedzie rządową limuzyną, z ochroną kordonu Policji. Ale co tam, stać nas...

Potrafi też bluzgać, obrzucać wyzwiskami, jajkami, wrzeszczeć,zakłócać spokój,nietolerować innych poglądów,odczłowieczać przeciwników politycznych ,bić księży,niszczy kościoły.

Lucjan

05/11/2022

Zamknięty wśród swoich przydupasów po 7 latach nierządu. Co za dno. Suwerena się boi. 

Dodaj komentarz