26-latek zaatakował ekspedientkę, zabrał jej klucze i kartę

Mężczyzna szarpał, popychał i wykręcał ręce kobiety


 

Kara do 15 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi podejrzanemu o rozbój na ekspedientce. Mężczyzna szarpał, popychał i wykręcał ręce kobiety, a następnie zabrał jej klucze i kartę. 


Suwalscy policjanci otrzymali informację, że pod jednym ze sklepów w mieście doszło do szarpaniny. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali świadka zdarzenia, który ujął napastnika. Jak ustalili funkcjonariusze 26-latek w trakcie wychodzenia ze sklepu zaatakował ekspedientkę. Zaczął popychać szarpać i wykręć ręce, zabrał klucze wraz z kartą. Całą sytuację zobaczył świadek zdarzenia, który zatrzymał samochód i pomógł w ujęciu agresora. 

 

26-latek trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej w Suwałkach usłyszał zarzut rozboju w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

 

Źródło: KMP Suwałki

3 Komentarzy

baniak

30/05/2024

Dodane przez Atos w odpowiedzi na

15 lat za wykręcone rece? Toż w tym kraju za morderstwo tyle można wyłapać ale żeby chociaż dostał ze 4. Cieszy że te patusy są tak głupie. Za kradzież mandacik 100 zł a jak który glupi i podniesie rękę na interweniujaca ekspedientkę to wskakuje ROZBOJ Z KARA od 2 do 15 lat więzienia. Więc w warunkach recydywy grozi temu baranowi od 3 do 22,5 roku więzienia. Pozdro dla normalnych i ***** złodziei.  

Powinniśmy z wami robić to co się z takimi robi w A. południowej czy Afryce. 

Dodaj komentarz