"Runda T" - ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń

Do 20 czerwca 2021r. przyjmowane są zgłoszenia do przedsięwzięcia Runda T

Do 20 czerwca 2021r. przyjmowane są zgłoszenia innowacyjnych projektów do unikatowego w Polsce północno-wschodniej przedsięwzięcia Runda T.

 

Inicjatywa Runda T umożliwia spotkanie przedsiębiorców z inwestorami z całego kraju. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszani są przedsiębiorcy, naukowcy, studenci i wszyscy autorzy pomysłów związanych z woj. podlaskim lub warmińsko-mazurskim, którzy są zainteresowani rozwojem swoich projektów i poszukują inwestora.

 

Mogą zgłaszać się osoby, które mają pomysł na wprowadzenie innowacyjnego produktu, czy usługi i szukają źródeł finansowania. Nie ma górnej granicy wieku dla osób zgłaszających projekty. Każda osoba związana z woj. podlaskim lub warmińsko-mazurskim może wziąć udział. Korzyści dla uczestników z udziału w Rundzie T:

 

  • możliwość pozyskania inwestora na swój pomysł,
  • możliwość uzyskania wsparcia potrzebnego dla rozwoju projektu,
  • bezpłatny cykl szkoleń,
  • promocja autorów i pomysłu (w przypadku zakwalifikowania do finału Rundy T),
  • możliwość zdobycia cennych kontaktów,
  • każdy projekt uzyska feedback od ekspertów (bez względu na wynik obrad kapituł).

 

Przedsięwzięcie Runda T jest realizowane przez Fundację Technotalenty. Współorganizatorem jest Województwo Podlaskie. Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz objął Honorowym Patronatem przedsięwzięcie. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Dodaj komentarz