Zuzanna Krysińska Mistrzynią Polski w boksie

Zawodniczka sekcji bokserskiej OSiR w Suwałkach Mistrzynią Polski

Zuzanna Krysińska, zawodniczka sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek Młodzików i Młodziczek w boksie.

Suwalscy pięściarze rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodzików i Młodziczek w boksie, które w dniach 01-06 grudnia odbyły się  w Sokółce. W zawodach wystartowało ponad 240 zawodników i zawodniczek z prawie 100 klubów z całego kraju. Sekcję bokserską Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach reprezentowała czwórka zawodników: Zuzanna Krysińska, Samanta Kamińska, Angelika Zielińska oraz Mateusz Rzodkiewicz. Najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Krysińska podopieczna Pawła Pasiaka, która wywalczyła złoty medal i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Brąz trafił do Samanty Kamińskiej, w kategorii młodzików Mateusz Rzodkiewicz znalazł się w pierwszej ósemce w kraju, natomiast Angelika Zielińska zajęła 9 miejsce.