Zakończyli rywalizację o puchar Starosty Suwalskiego

VIII Powiatowa Liga LZS w piłce nożnej

W miniony weekend zakończyła się VIII Powiatowa Liga LZS w piłce nożnej mężczyzn o puchar Starosty Suwalskiego.

W tegorocznej edycji do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn z powiatu suwalskiego, a mecze rozgrywano od 6 września 2020 r. na boisku ORLIK w Bakałarzewie. Łącznie w 21 spotkaniach strzelono 67 goli, z czego 6 trafień należy do króla strzelców, którym został Radosław Pachała reprezentujący drużynę LZS BOPSS Jeleniewo. Natomiast I miejsce w turnieju i awans do finału wojewódzkiego zdobyła drużyna KS ROSPUDA Filipów.

W niedzielę (11.10) w podsumowaniu tegorocznej ligi udział wzięli Artur Łuniewski, wicestarosta suwalski oraz Władysław Renowicki, przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach, którzy wręczyli wszystkim drużynom biorącym udział w lidze puchary i dyplomy, za miejsca I-III medale oraz statuetkę dla króla strzelców.

Organizatorem ligi było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach i Urząd Gminy w Bakałarzewie. Liga została dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Suwałkach.