Trzy wygrane Panzer Suwałki na Warszawskiej Grandzie

Warszawska Granda, która odbyła się podczas targów Fiwe w Nadarzynie

 

Udane zawody mają za sobą zawodnicy Panzer Suwałki, którzy w minioną sobotę (09.09) wzięli udział w lidze kickboxingu - Warszawska Granda, która odbyła się podczas targów Fiwe w Nadarzynie i odnieśli trzy zwycięstwa. 


W sobotę 9 września 2023 suwalscy kickboxerzy brali udział w lidze K1 - Warszawska Granda, która cyklicznie co roku odbyła się w halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Adrian Daniło znokautował kolanem na głowę w pierwszych sekundach walki utytułowanego aktualnego zdobywcę Pucharu Polski K1 - Bartosza Godynia z klubu Sarara Team Kraków. Kacper Kaszuba doprowadził w drugiej walce do trzeciego liczenia swojego przeciwnika z Islandii z klubu Imperium Rejkiawik, tym samym zwyciężając swoją walkę. Łukasz Cipielewski w swoim debiucie na ringu wygrywa pewnie na punkty.

- Walka Alexa Michałowskiego niestety się nie odbyła, a Bartosz Kowalewski nie ukończył swojego pojedynku przez jak się potem okazało - błędną decyzję sędziego. Start naszych zawodników był doskonałym sprawdzianem przed zbliżającym się Pucharem Polski K1 w Starachowicach oraz Mistrzostwami Litwy w Varenie - podsumował Dominik Szczodruch z Panzer Suwałki. 

Dodaj komentarz