Wyłączą sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu

sygnalizacja świetlna na na skrzyżowaniu ulic Reja - Lityńskiego - Daszyńskiego

 

Od poniedziałku 24. czerwca zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na na skrzyżowaniu ulic Reja - Lityńskiego - Daszyńskiego.

 

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z naprawą szafy sterownika sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Reja - Lityńskiego - Daszyńskiego od dnia 24.06.2024 r. zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na ww. skrzyżowaniu. ZDiZ zwraca się z prośbą do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.

8 Komentarzy

Nikt nawet nie zauważy, tak jak to, że od miesięcy w całym mieście ciemności egipskie. Czesław niedługo wyłączy prąd w gniazdkach !

Patriota

27/06/2024

Dodane przez regestra w odpowiedzi na

Jak zapłacisz z własnej kieszeni za prąd ⚡ to można oświetlić każdą ścieżkę 💪

paweł

03/07/2024

Dodane przez Patriota w odpowiedzi na

Płacę z własnej kieszeni od 40 lat podatki, więc zamilcz kotku Czesława ! Wstyd na całą Polskę ale Ratusz może świecić się całą dobę ?

Anonymous

24/06/2024

Światła przy Armii Krajowej (multiszopie i obi) do regulacji z rana gdy nie ma praktycznie ruchu dojeżdżając do świateł zawsze z zielonego zapala się czerwone, nie ważne czy się jedzie 50 czy 20km/h i stoi się na pustym skrzyżowaniu. Powoduje to większe zużycie hamulców na hamowanie i paliwa na ruszanie a co za tym idzie zwiększa zanieczyszczenie.

Jadę zawsze tam 40 km/h lub mniej lewym pasem żeby przyblokować innych, a wspólny postój i hamowanie na czerwonym to wisienka. Moja Grażynka ma yarisa i też tak działa. 

Światła przy Armii krajowej do regulacji. Z rana gdy jest znikomy ruch zawsze przy dojeżdżaniu do świateł zapala się czerwone niezależnie czy jedzie się 20 czy 50 km/h. Powoduje to większe zużycie samochodu niepotrzebne pylenie z hamulców i większe zużycie paliwa na ruszanie i przyspieszanie większe zanieczyszczenie spalinami i stanie na pustym skrzyżowaniu w oczekiwaniu na zielone. 

Dodaj komentarz