Trzech kierowców straciło uprawnienia za zbyt szybką jazdę

zatrzymali prawa jazdy trzem kierowcom za przekroczenie prędkości

Suwalscy policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem kierowcom za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsca kontroli internauci wskazywali jako zagrożenie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Podczas ostatniego weekendu policjanci z suwalskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. W piątek (04.06) wieczorem mundurowi zatrzymali do kontroli 21-latka, który jechał audi z prędkością 102 kilometrów na godzinę ulicą Staniszewskiego w Suwałkach. Tym samym mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę. Kolejnym kierującym, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy za nadmierną prędkość, był 28-letni kierowca seata. W ren sam wieczór jechał on z prędkością 106 kilometrów na godzinę, również ulicą Staniszewskiego w Suwałkach. Uprawnienia do kierowania stracił również 20-latek, który w sobotni ranek jechał audi przez Żyliny z prędkością 105 kilometrów na godzinę. We wszystkich tych miejscach obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. We wszystkich przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy, nałożeniem mandatów i punktów karnych.

1 Komentarzy

pieszy

07/06/2021

Takich kontroli powinno być więcej i nie tylko na ulicy Staniszewskiego ,bo mam wrażenie ,że w tych czasach ludzie którzy chodzą i nie mają samochodu muszą posiadać skrzydła lub się ulatniać ,bo kierowcy naprawdę nie są nieuważni ani wyrozumiali.Spieszą się i nie patrzą na nic, a człowiekowi schorowanemu który nawet nie ma siły przejść przez pasy naprawdę wielkie wyrazy współczucia .Już nie wspomnę o tym ile jest robionych parkingów ,a kierowcy parkują pod blokami,A schorowani lub starsi ludzie muszą borykać się z ich samochodami pod blokami niosąc zakupy lub takiemu nie wychowanemu kierowcy ustępować drogę!

Dodaj komentarz