Projekcja filmu „K2. Dotknąć nieba” podczas Stacji Pogodnej Suwałki

Projekcja filmu „K2. Dotknąć nieba” w reżyserii Elizy Kubarskiej w SOK

Podczas tegorocznej edycji Stacji Pogodne Suwałki nie zabraknie atrakcji dla miłośników kina. W sobotę 29. stycznia odbędzie się projekcja filmu „K2. Dotknąć nieba” w reżyserii Elizy Kubarskiej.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach systematycznie odsłania kolejne atrakcje czekające na mieszkańców podczas tegorocznej edycji Stacji Pogodne Suwałki, która odbędzie się w ostatni weekend stycznia. W tym roku czeka nas wyjątkowy wieczór z pasjonującą historią na wielkim ekranie. W sobotę 29. stycznia w sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury odbędzie się projekcja filmu „K2. Dotknąć nieba” w reżyserii Elizy Kubarskiej. Historia opowiada o dzieciach zmarłych alpinistów, którzy uczestniczą w wyprawie do podnóża K2. Bohaterowie próbują zmierzyć się z przeszłością, stawiając pytanie o cenę pasji i o to, co w życiu ważne.

 

Nie zabraknie też spotkań z ciekawymi osobami. Po projekcji, głos zabiorą Łukasz Wolf – bohater filmu oraz Piotr Pustelnik – alpinista i himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum, obecny prezes Polskiego Związku Alpinizmu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dodaj komentarz