Noworoczny Alfabet Wyobraźni w SOK

Noworoczny Alfabet Wyobraźni w Suwalskim Ośrodku Kultury

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na otwarte warsztaty w Galerii Patio w których całe rodziny będą mogły sprostać kreatywnym i artystycznym, wyzwaniom.

 

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdą pierwszą środę w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.

 

Pan Mietek ponownie zaprasza do sięgnięcia do pokładów wyobraźni, puszczenia wodzy fantazji, uruchomienia sektorów kreatywności i spotkania się ze sztuką! Podczas noworocznego spotkania będziemy tworzyć własne, oryginalne kalendarze. Powstaną ilustracje inspirowane porami roku, które wypełnią karty kalendarzy i tym samym ozdobią ściany młodych twórców.

 

5.01.2022, godz. 16.00-18.00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona
limit 20 osób, obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 563 85 27

Dodaj komentarz