Szczepienia w hali Suwałki Arena od 2. maja

Od 2 maja Punkt Szczepień w Suwałki Arenie

Od niedzieli 2. maja w budynku hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena przy ul. Zarzecze 26 rozpocznie działalność Punkt Szczepień Powszechnych.

 

Lokalizacja Punktu została wybrana jako miejsce powszechnie dostępne dla mieszkańców, umożliwiające duży przepływ osób oraz dysponujące dużym parkingiem. Na potrzeby Punktu, została udostępniona główna hala sportowo-rekreacyjna oraz szatnia wraz z pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi. Pracownicy jednostek miejskich odpowiadać będą za kierowanie ruchem pacjentów oraz pilnowanie przestrzegania zasad sanitarnych i bezpieczeństwa, a także kwestie porządkowe w PSP. W hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena będzie dziesięć stanowisk, które w ciągu doby będą mogły obsłużyć nawet 3 000 osób.

 

Punkt działać będzie 7 dni w tygodniu:

  • 2 maja 2021 w godz. 11:00 – 20:00
  • 3 maja 2021 w godz. 8:00 – 15:00
  • od 4 maja, od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 21.00, w sobotę oraz niedzielę od 8:00 do 15:00

 

Do szczepienia zarejestrować się można tak jak do tej pory, przez każdą z niżej wymienionych dostępnych ścieżek:

  • dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: 989
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333  o treści: SzczepimySie
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl.

 

Informacje dotyczące przygotowania do szczepienia oraz kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem do wypełnienia przez pacjenta dostępne są TUTAJ. Zalecamy wcześniejsze wypełnienie formularza i zgłoszenie się z nim do Punktu Szczepień Powszechnych. Ponadto informujemy, iż e-skierowanie na szczepienie nie zostanie wystawione, jeśli w ciągu ostatnich 90 dni pacjent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Pojawi się ono na Internetowym Koncie Pacjenta później. Więcej informacji na stronie pacjent.gov.pl oraz gov.pl/szczepimysie

 

 

Źródło: OSiR Suwałki

3 Komentarzy

Jeśli ktoś chce  to w Suwałkach to bez problemu może się zaszczepić w punktach medycznych. Niektórymi szczepionkami od ręki.

Ciekawe czemu i komu ma służyć ta propaganda.

Ja na Cześka już na pewno nie zagłosuję....

Nie szalejcie: w "Arenie" w ciągu doby 3000 osób i 6 innych punktów. To jakieś 6000 osób na dobę zaszczepionych. Wygląda, że w ciągu 2 tygodni wszyscy mieszkańcy Suwałk (łącznie z niemowlakami) przyjmą pierwszą lub drugą dawkę szczepionki. Hura za dwa tygodnie Służba Zdrowia wróci do normalnej pracy. Takiego tempa nikt się nie spodziewał.

mietek

30/04/2021

Na Wiejskiej (parla-ment) powinni też otworzyć szprycownię. A co, im też się należy.

A może to tylko dla plebsu...?

Dodaj komentarz