Kobieta wyskoczyła z okna przy ul. Szpitalnej

Zmarła młoda kobieta która wyskoczyła z okna ul. szpitalnej w Suwałkach

Nie żyje kobieta, która w czwartek (29.10) wyskoczyła z czwartego piętra jednego z bloków przy ul. Szpitalnej w Suwałkach.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Z okna na czwartym piętrze jednego z bloków przy ul. Szpitalnej wyskoczyła młoda kobieta. W wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Szczegółowe okoliczności zdarzenia bada teraz prokuratura.

10 Komentarzy

Kazik

31/10/2020

Dodane przez tt w odpowiedzi na

Nie ma co żartować z grypy, zwłaszcza tak zmutowanej w chińskim laboratorium. A dziewczyna mogła mieć chwilową depresję covidową. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

strzała

31/10/2020

Dodane przez tt w odpowiedzi na

Trochę szacunku.

Wyrazy współczucia bliskim ofiary.

Barbara

01/11/2020

Dodane przez tt w odpowiedzi na

TT bezczelność twoja nie zna granic :( 

KOLEGA

01/11/2020

Ona była moją koleżanką, i nie miała zadnego covida. Prawdopodobnie miała poprostu depresję lub chwilę słabości. Spoczywaj w pokoju Paulinko ? ???

Z tego co wiem miała gorszy okres w swoim życiu chwila słabości to co się u niej działo to ja dobiło jednakże próbowaliśmy jej pomoc wszyscy 

Być moze była w ciąży a dziecko posiadało wady genetyczne itp, a przez te ustawę nie mogła już wytrzymać oraz wyobrazić sobie jaki horror ją czeka kiedy nie bedzie w stanie dokonać aborcji legalnie - jest to straszne ale w gazecie, ani w szpitalu nikt tego nie powie,napisze.... prawde zna tylko ofiara i jej bliscy

Dodaj komentarz