MUKS Olimpijczyk Suwałki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Grand Prix Puchar Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, MUKS Olimpijczyk Suwałki

Po bardzo pracowitych kilku tygodniach treningów, pomimo nieustępującej pandemii koronawirusa, zawodnicy suwalskiego klubu MUKS Olimpijczyk Suwałki wzięli udział w zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

W tych trudnych sportowo czasach nie osiągnięte wyniki były najważniejsze, a sprawdzenie formy poszczególnych zawodników i dostarczenie  informacji do analizy trenerom, nad czym należy pracować. Pomimo tego, rywalizując z ponad dziewięciuset zawodnikami ze 115 klubów z całej polski, nasi sportowcy poradzili sobie jak zawsze bardzo dobrze. Poprawili rekordy życiowe i uplasowali się w czołówce stawki. To dobra prognoza na początek sezonu. W zawodach oprócz starszej grupy udział wzięli też 14-latkowie, którzy po raz pierwszy mogli rywalizować z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Udział wzięli: Biszewska Gabriela, Chmielewska Aleksandra, Domaradzka Julia, Gwaj Julia, Kusek Mateusz, Szmajda Nikodem.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 10 oraz MUKS Olimpijczyk Suwałki zapraszają na kwalifikacje do IV klasy sportowej o profilu pływanie, więcej informacji pod numerem telefonu +48 600 993 099 (Celina Szmajda) lub na stronie internetowej SP10 w Suwałkach http://www.zs10suwalki.pl/zs10/.

 

Dodaj komentarz